• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Леди > Фильмы > Отверженные / Les Miserables

Отверженные / Les Miserables

17.03.2013 13:20 Обзор видео

Жанр: драма, мюзикл, мелодрама Год: 2012 Страна: Великобритания Режиссёр: Том Хупер В ролях: Хью Джекман, Рассел Кроу, Энн Хэтэуэй, Аманда Сайфред, Саша Барон Коэн, Хелена Бонем Картер, Эдди Редмэйн. Саманта Баркс, Аарон Твейт, Колм Уилкинсонеще Действие развивается в начале XIX столетия. Беглый каторжник Жан Вальжан, приговоренный к тюремному заключению, вынужден долгие годы скрываться от жестокого правосудия. Инспектор парижской полиции Жавер считает его поимку делом всей своей жизни. После смерти Фантины — женщины, за судьбу которой Жан Вальжан считал себя в ответе, — единственным близким ему человеком остается ее дочь Козетта. Ради счастья девушки Жан готов на все.

Чи можна говорити про погану екранізацію, коли під час перегляду глядачі забували жувати попкорн і чипси, бо не могли відірвати очей від екрану? Чи можна сказати про награвання й нещирість акторів, коли під кінець фільму були чутні схлипування глядачів, бо їм важко було стримати сльози?

"Знедолені" - це щось неймовірне. Не просто красива картинка, але й віддача емоцій та почуттів. І байдуже, що багато відомих облич. Адже вони чудово впоралися! Хью Джекман - людина, яка прекрасно зіграла свою роль. Від його монологів стадо мурах бігало по шкірі. Раніше скептично ставився до Енн Хетевей, але зараз розумію, що вона справжній талант і скарб, а не чергова голівудська "фабрикантка".

Безумовно, кожен має право на свою думку. Одним мюзикл сподобався, а хтось вийшов із зали за 20 хв від початку сеансу. По закінченню перегляду моя подруга сказала: "Хочеться встати й аплодувати їм." Так, справді хотілося. Бо творці цього дива заслужили на аплодисменти. Браво!

Потрясающе!!! 2,5 часа на одном дыхании! Удивительно то, что пели сами актёры, что в наше время не встретить! Советую смотреть в оригинале с субтитрами!

фільм цікавий, підбір та гра акторів чудова. На мою думку, якби дії проходили у звичайній формі діалогу, то емоції та переживання були б передані глядачам не так ефектоно.
Загалом фільм чудовий.

Ой, меня больше всех покорили Энн Хэтэуэй и Рассел Кроу. Энн порвала своей арией прошедшей утраченной любви... Все актеры сыграли и спели потрясно ( Хью, омг, моментами голосок хромал=))
Парни революционеры сыграли здоровски!

лучшая экранизация этого романа