• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Леди > Фильмы > Закон доблести / Act of Valor

Закон доблести / Act of Valor

17.03.2013 13:20 Обзор видео

Жанр: боевик, триллер Год: 2012 Страна: США Режиссёр: Майк МакКой, Скотт Во В ролях: Розелин Санчез, Эмилио Ривера, Нестор Серрано, Гонсало Менендес, Джейсон Коттл, Карла Хименез, Алекс Видовеще Картина покажет нелегкие будни элитной группы «морских котиков», которым поручено вытащить из плена агента ЦРУ. Выполняя задание, бойцы попутно рушат целую террористическую ячейку, в планы которой входила полноценная атака на США.

У фільмі просто показана робота спецназу. Без прикрас, гриму, великих спецефектів і т.д. Вони виконують свої завдання, знаючи, що їх не покажуть по телевізорі і інтервю не візьмуть. Тому, кричати, що це: "агітція піндосів до армії", хоча би не етично. Якщо не любите американську армію, дивіться "Грозові ворота" "9 рота" тощо. А тим, хто називає цей фільм "соплями", бажаю зїздити по контракту у складі миротворців хоча б на Балкани. І тоді писати такі комменти.
P.S. Їй-богу, ще б мелодрамою назвали.

Фильм о Мужчинах! и не зря я написал с большой буквы. Хорошая игра актеров. Не слабая операторская работа. Разок глянуть можно.8 из 10

Мені фільм сподобався :)
Особливо моменти від першого лиця.

Непогано зроблений фільм! Сюжет затягнутий, але загалом все дуже добре пророблено. Мені сподобалось. Оцінка: 4/5.

просто хороший фильм.