• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Леди > Красота и здоровье > Чому жінки не задоволені своєю зовнішністю?

Чому жінки не задоволені своєю зовнішністю?

04.04.2012 12:13 Женщина

Вічна гонитва за ідеальною фігурою та зовнішністю не завжди приносить жінкам таке довгоочікуване відчуття щастя і не завжди є основною запорукою до втілення мрії – знайомства з принцом на білому коні. Хто ж змушує жінку думати, що від зайвої ваги або розміру грудей, залежить, наскільки її життя буде щасливим?

У дитячому віці майбутні жінки ще не замислюються про свою фігуру і живуть без турбот. З віком все змінюється, дівчатка стають дівчатами і у них міняються думки. Вони починають замислюватися про свою фігуру. Всі жінки різні, але практично у всіх одна спільна турбота - це виглядати ідеально. Але що таке справжня краса? Краса - це поняття суб’єктивне і комплексне, тобто залежить воно від багатьох чинників. Інколи дівчина може зовсім не відповідати основним критеріям красивої зовнішності, але тим  не менше вона може користуватися популярністю у чоловіків, мати успішну кар’єру. Тут важливе відчуття внутрішньої гармонії та збалансованості зовнішнього вигляду та внутрішнього наповнення особистості.

Якою має бути ідеальна фігура, диктує час. Жінки і дівчата дуже часто пов'язують ідеальну фігуру з коханням і з успіхом в особистому житті. Популярні видання журналів мод, телебачення диктує жінкам, як вони повинні виглядати.

Жінки намагаються позбавитися від зайвої ваги за допомогою різних дієт. Виснажують себе заняттями спортом. Щоб зменшити або збільшити груди, виправити контур обличчя, готові лягти під скальпель пластичного хірурга. Причому іноді результати пластичних операцій бувають плачевними.

Напевно, варто залишатися самою собою і не намагатися шукати собі еталон краси. Звичайно ж, ми не маємо на увазі, що потрібно зовсім закинути турботи про свою зовнішність. Потрібно завжди доглядати за своїм тілом, намагатися завжди йти нога в ногу з моду, слідкувати за модними тенденціями і бути активною жінкою. Потрібно старатися кожен день виглядати доглянутою, а не тільки в дні свят. Підберіть собі зачіски на кожен день, які можна швидко реалізувати вранці. Так Ви зможете кожного дня дивувати знайомих новим іміджем і стилем.

Не бійтеся експериментувати і шукати свій стиль! Ви особистість – тому не бійтеся проявити себе такою, якою Ви є насправді!

Потрібно бути простішою і щастя в особистому житті з'явиться і буде все благополучно. Варто вставати вранці і, дивлячись на себе в дзеркалі говорити, яка я красива і що все буде все добре. Загалом, більше вам позитивного настрою!


Материалы по теме